Περιοδικό Πολιτικής Και Πολιτισμικής Παρέμβασης


Σε εποχές που βασιλεύει το ψέμα, η διάδοση της αλήθειας είναι πράξη επαναστατική
Σοβαρή καταγγελία αστυνομικού κατά του Μαργαρίτη(ΣΥΡΙΖΑ)

< Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας | Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας > 
Συγγραφέας Μήνυμα
Επισκέπτης
Επισκέπτης





ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ Δεκ 12, 2008 2:42 pm    Θέμα δημοσίευσης: Σοβαρή καταγγελία αστυνομικού κατά του Μαργαρίτη(ΣΥΡΙΖΑ) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
http://troktiko.blogspot.com/2008/12/blog-post_3565.html

Σοβαρή καταγγελία αστυνομικού κατά του Μαργαρίτη(ΣΥΡΙΖΑ)

ΕΓΙΝΑΝ ΕΤΣΙ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ κ.ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ;

"ΕΙΜΑΙ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟΣ ΤΩΝ 750 ΕΥΡΩ ΚΑΙ ΑΝΗΚΩ ΣΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΤΩΝ ΕΝΤΙΜΩΝ ΚΑΙ ΟΧΙ ΤΩΝ ΔΟΛΟΦΟΝΩΝ,ΟΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΠΛΕΟΝ ΝΑ ΞΕΧΩΡΙΖΟΥΜΕ ΤΟΥΣ ΡΟΛΛΟΥΣ ΜΑΣ!!!

ΕΚΤΙΜΩ ΤΟ MΕΣΟ ΣΑΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΚΗ ΔΟΥΛΙΑ ΣΑΣ,ΠΡΩΤΑ ΑΠΟ ΟΛΑ ,ΓΙΑΤΙ ΣΑΣ ΘΕΩΡΩ ΕΝΤΙΜΟΥΣ.

ΦΙΛΟΞΕΝΕΙΤΑΙ ΚΑΤΑ ΔΙΑΣΤΗΜΑΤΑ ΤΟΝ ΕΝΤΟΣ ΕΙΣΑΓΩΓΙΚΩΝ ΚΥΡΙΟ ,,ΑΠΟ ΤΟΝ ΣΥΡΙΖΑ,,ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ..

Ο ΕΝΤΟΣ ΕΙΣΑΓΩΓΙΚΩΝ ΚΥΡΙΟΣ ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΗΤΑΝ ΕΠΙΚΕΦΑΛΗΣ ΤΟΥ BLOG ΤΟΥ ΣΥΡΙΖΑ,Κ ΕΓΩ ΜΕ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΥΣ ΜΟΥ ΗΜΟΥΝ ΣΤΗΝ ΠΟΡΕΙΑ ,ΑΠΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΦΥΛΑΞΟΥΜΕ ΤΑ ΜΑΓΑΖΙΑ ΤΩΝ ΣΥΜΠΟΛΙΤΩΝ ΜΑΣ ΑΠΟ ΤΟ ΠΛΙΑΤΣΙΚΟ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΒΑΝΔΑΛΙΣΜΟΥΣ.

ΚΑΤΑ ΤΟ ΧΡΟΝΙΚΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ ΤΗΝ ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΜΟΥ ΜΕ ΑΛΛΟΥΣ 5 ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΥΣ ΜΟΥ,ΕΡΧΕΤΑΙ Ο ΕΝΤΟΣ ΕΙΣΑΓΩΓΙΚΩΝ ΚΥΡΙΟΣ ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ,ΔΕΝ ΒΡΙΖΩ ΕΝΩ ΕΠΡΕΠΕ ΚΑΙ ΚΡΑΤΙΕΜΑΙ,ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΦΤΑΣΩ ΣΤΟ ΧΥΔΑΙΟ ΕΠΙΠΕΔΟ ΤΟΥ,ΚΑΙ ΜΕ ΥΦΟΣ ΕΚΑΤΟ ΚΑΡΔΙΝΑΛΙΩΝ ΜΑΣ ΛΕΕΙ..ΤΩΡΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΔΩ ΤΙΣ ΤΑΥΤΟΤΗΤΕΣ ΣΑΣ,ΕΝΩ ΕΙΧΕ ΜΑΖΙ ΤΟΥ ΚΑΜΜΙΑ 30 ΑΡΙΑ ΑΤΟΜΑ!!ΕΜΕΙΣ ΑΙΦΝΙΔΙΑΣΤΗΚΑΜΕ ΚΑΙ ΔΕΝ ΔΩΣΑΜΕ ΣΗΜΑΣΙΑ,ΚΑΙ ΣΕ ΔΕΥΤΕΡΗ ΚΡΟΥΣΗ ΤΟΥ ΛΕΕΙ..ΜΠΑΤΣΟΙ ΕΙΝΑΙΙΙΙΙ !!ΣΚΟΤΩΣΤΕ ΤΟΥΣ!!!!!!!!!!,ΚΑΙ ΜΕ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΜΑΣ ΣΤΑ ΑΥΤΙΑ ΜΑΣ ΕΝΩ ΜΑΣ ΚΑΤΕΔΙΩΚΑΝ ΠΕΡΙΠΟΥ 200 ΑΤΟΜΑ ,ΤΡΕΞΑΜΕ ΠΕΡΙΠΟΥ 1500 ΜΕΤΡΑ ΜΕΧΡΙ ΝΑ...

ΠΑΜΕ ΣΕ ΔΙΜΟΙΡΙΑ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΣΤΟ ΣΥΝΤΑΓΜΑ ΓΙΑ ΝΑ ΣΩΘΟΥΜΕ!ΤΙ ΘΑ ΛΕΓΑΤΕ ΑΝ ΚΑΤΑ ΤΟ ΚΗΝΥΓΗΤΟ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΤΡΕΛΛΑ ΤΗΣ ΚΑΤΑΔΙΩΞΗΣ ΓΙΝΟΤΑΝ ΠΑΛΙ,ΕΜΠΛΟΚΗ!!
ΤΑ ΣΚΕΠΤΕΣΘΑΙ ΑΥΤΑ!!
Η ΚΡΙΝΕΤΑΙ ΜΟΝΟ ΕΚ ΤΟΥ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΟΣ!!!ΚΑΙ ΣΕ ΣΥΝΘΗΚΕΣ ΤΟΥ ΚΑΝΑΠΕ!!

ΕΑΝ ΑΥΤΟ ΚΥΡΙΟΙ ΠΑΝΕΛΙΣΤΕΣ ΕΙΝΑΙ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ..
ΤΟΤΕ ΝΑ ΤΗΝ ΧΑΙΡΕΣΤΕ!!!
ΣΤΟΧΟΧΟΠΟΙΗΣΑΤΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟΥΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΕΝΟΣ ΑΝΕΓΚΕΦΑΛΟΥ ΔΟΛΟΦΟΝΟΥ!!!!
ΚΑΝΩ ΕΚΚΛΗΣΗ ΣΕ ΟΣΟΥΣ ΠΑΡΑΛΑΒΟΥΝ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΥΜΑ!!
ΚΑΤΩ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΕΝΤΙΜΟΥΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟΥΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Η ΠΛΕΙΟΝΟΤΗΣ ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΣΥΝΕΧΙΣΘΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΟ ΞΕΒΡΑΚΩΜΑ ΤΩΝ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΩΝ..ΜΕ ΕΡΓΑΣΙΑ 18 ΩΡΕΣ ΤΟ 24ΩΡΟ..ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΘΡΗΝΗΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΘΥΜΑΤΑ!!
ΦΤΑΝΕΙ ΠΙΑΑΑ..
ΕΛΕΟΣΣΣΣΣΣΣ"


ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ!!!
ΕΝΑΣ ΤΗΣ ΓΕΝΙΑΣ ΤΩΝ 750 ΕΥΡΩ!!!

TROKTIKO:

κ.Μαργαρίτη χθες περιγράψατε ΑΚΡΙΒΩΣ έτσι το περιστατικό στα κανάλι. Μόνο που μας είπατε ότι όταν τους ζητήσατε τις ταυτότητες αυτοί άρχισαν να τρέχουν και εσείς με έναν άλλον μεσήλικα τους κυνηγήσατε! Αλλά δεν μας είπατε τι ακριβώς ειπώθηκε;

Αληθεύουν τα : "Είναι μπάτσοοι, σκοτώστε τους;"

Γιατί αν ισχύουν, τότε λογικό να το βάλουν στα πόδια.

Η καταγγελία έχει e-mail αλλά δεν το δίνουμε και ξέρετε γιατί; Επειδή και εσείς αόριστα βγήκατε και είπατε ότι είναι κουκολοφόροι-αστυνομικοί. ΔΕΝ ΜΑΣ ΠΕΙΣΑΤΕ για το συγκεκριμένο περιστατικό. Ούτε όμως υιοθετούμε την άποψη του αστυνομικού.

Από εσάς περιμένουμε την αλήθεια στα δελτία το βράδυ...

Και από μάρτυρες που θα βγούνε τηλεφωνικά
Επιστροφή στην κορυφή

 
Μετάβαση στη:  
Μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης

Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες