Περιοδικό Πολιτικής Και Πολιτισμικής Παρέμβασης

Σε εποχές που βασιλεύει το ψέμα, η διάδοση της αλήθειας είναι πράξη επαναστατική
Έφυγε σήμερα ο Θύμιος Παπανικολάου

< Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας | Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας > 
Συγγραφέας Μήνυμα
Γεράσιμος
Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ Φεβ 13, 2021 10:02 am    Θέμα δημοσίευσης: Από τα πρώτα μου πολιτικά ερεθίσματα Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
Το Ρεσάλτο ήταν απο τα πρώτα μου πολιτικά ερεθισματα μέσω του περιοδικού και μέσω του διαδικτύου .
Έντιμη και βαθειά σκέψη παρά την μη ταύτιση σε όλα με τη δική μου σκέψη . Ο θετικός ρόλος στη διαμόρφωση σκέψη πολλών δεν γίνεται εύκολα αντιληπτός αλλα ειναι υπαρκτός .

Ας ειναι ελαφρύ το χώμα και ο Θεός ας τον αναπαύσει .
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ Μάρ 04, 2021 9:43 am    Θέμα δημοσίευσης: Re: Από τα πρώτα μου πολιτικά ερεθίσματα Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
Γεράσιμος έγραψε:
Το Ρεσάλτο ήταν απο τα πρώτα μου πολιτικά ερεθισματα μέσω του περιοδικού και μέσω του διαδικτύου .
Έντιμη και βαθειά σκέψη παρά την μη ταύτιση σε όλα με τη δική μου σκέψη . Ο θετικός ρόλος στη διαμόρφωση σκέψη πολλών δεν γίνεται εύκολα αντιληπτός αλλα ειναι υπαρκτός .

Ας ειναι ελαφρύ το χώμα και ο Θεός ας τον αναπαύσει .

Για μένα το παρακάτω είναι παράσημο ζωής...

Αγαπητέ φίλε Χρίστο καλημέρα.
Ο Νταβέλης είναι στενός συνεργάτης του περιοδικό, έλειπε και σήμερα βρήκαμε το μήνυμά σου.
Αρχικά να σου ζητήσουμε συγγνώμη αν άθελά μας σου κάναμε καποιο "κακό".
Η έρευνά σου μας ήρθε ή μέσω ...... ή μέσω του ηλεκτρονικού περιοδικού ...... Δεν ενθυμούμαστε ακριβώς και μάλλον, λόγω πολλών μηνυμάτων να το έχουμε σβήσει. Ψάχνω να βρω αν μας ήρθε μέσω ..... ή ......
Επειδή εντυπωσιαστήκαμε την τοποθετήσαμε στο Φόρουμ, όπως ακριβώς μας ήρθε.
Διόρθωσα αυτά που θέλεις, αλλά δυστυχώς στο νέο τεύχος του ΡΕΣΑΛΤΟ που κυκλοφορεί, έχει γραφεί σχετικό κείμενο που αναφέρει ότι γράφτηκε στηριγμένο στην έρευνά σου.
Πώς μπορούμε αυτό να το διορθώσουμε;
Ήθελα να σου γράψω αυτές τις ημέρες για να σε συγχαρώ για την έρευνα και να σου ζητήσω να γράφεις και στο περιοδικό.
Με πρόλαβες!!!
Θέλω να επικοινωνήσω μαζί σου.
το κινητό μου είναι ...
Ζητώ πάλι συγγνώμη και να είσαι καλά
Θύμιος Παπανικολάου
------------------------------------
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ Μάρ 04, 2021 9:44 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
Και ήθελα να σας πάρω τηλέφωνο αγαπητέ Θύμιο,...
και έφτασα στα νέα του χαμού σας.....
Επιστροφή στην κορυφή

Μετάβαση στη:  
Μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης

Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες