Περιοδικό Πολιτικής Και Πολιτισμικής Παρέμβασης


Σε εποχές που βασιλεύει το ψέμα, η διάδοση της αλήθειας είναι πράξη επαναστατική
ΚΑΤΑΓΓΕΛΙΑ..

< Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας | Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας > 
Συγγραφέας Μήνυμα
Επισκέπτης






ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Νοέ 05, 2008 11:41 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
Αγαπητέ Ροβεσπιέρο

Καλό θα ήταν να μάθουμε, που οφείλετε όλο αυτό το ρατσιστικό και φασιστικό μένος εναντίον του Έλληνα εργαζομένου.

Επίσης καλό θα ήταν, να μας εξηγήσει γιατί καλούσαν με email να γράψεις στο Π.Κ και εν συνεχεία σε προβοκάριζαν με σαράντα ονόματα.

Είναι ευκαιρία να μας το βεβαιώσει κάποιος μέσα από την ομάδα του Βήχου.

Τι παίζει ;
Επιστροφή στην κορυφή
τρανσαμινάσες
Επισκέπτης





ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ Νοέ 06, 2008 12:43 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
Ο παρκομετροφάγος και ο επισκέπτης αναρωτιούνται πολύ σωστά και έχουν δίκιο που μίλησαν για ρατσιστικό μίσος και φασισμό εναντίον του έλληνα εργαζόμενου".
Όμως σε αυτό το σημείο πρέπει νασ γίνει αυτό που λέει ο Ροβεσπιέρος. Δεν πρέπει να φέρουμε κάποιον σε "δύσκολη θέση" ούτε "να τον κολήσουμε στον τοίχο". Δεν είναι ανάγκη να απολογηθεί κανείς για τίποτα και προπαντός δεν είμαστε δικαστήριο. Και δεν είναι από "επίδειξη ανωτερότητας" αυτό. Αντικειμενικά αν είναι να κριθούν άνθρωποι θα κριθούν ούτως ή άλλως από την ιστορία.
Επιστροφή στην κορυφή
παπα-Ηλίας
Επισκέπτης





ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ Νοέ 06, 2008 5:21 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
Φίλε Μπάμπη

Ελεύθερο φόρουμ σημαίνει ελεύθερος διάλογος. Ή μάλλον πιο σωστά δεν υπάρχει διάλογος χωρίς ελευθερία. Όπου δεν υπάρχει ελευθερία, υπάρχει ο μονόλογος των αφεντάδων. Ο μονόλογος της αδικίας, της αυθαιρεσίας, του ετσιθελισμού. Υπάρχει ο φασισμός της μιας ή της άλλης μορφής.
Μπορεί ένα φόρουμ να είναι δικό μας, αλλά ο διάλογος δεν είναι δικός μας. Επειδή συμβαίνει να είμαστε μέλη του φόρουμ ή αντμίν. Και «άλλα τέτοια ηχηρά παρόμοια». Μέλος είναι καθένας, που παίρνει μέρος στο διάλογο. Και αντμίν είναι η αλήθεια, που με το διάλογο ψάχνουμε να βρούμε…
ΑπΆ τη στιγμή, που καλούμε συνομιλητές, δεν μπορούμε να λέμε εγώ μιλάω και συ σωπαίνεις κι ακούς. Ή εγώ χλευάζω εσένα και ο, τι πιστεύεις. Αλλά δεν σου δίνω το δικαίωμα να υπερασπιστείς τον εαυτό σου και τις ιδέες σου.
Σε κάθε περίπτωση μια τέτοια συμπεριφορά αποδεικνύει ότι δεν είμαστε ελεύθεροι άνθρωποι. Και πολύ περισσότερο, όταν καταστρέφουμε το διάλογο μεταφορικά ή και κυριολεκτικά. Όπως συνέβη με το «άπλυτο φως». Αλήθεια οι ιεροεξεταστές και όλοι εκείνοι, που έκαιγαν τα βιβλία των ιδεολογικών αντιπάλων τους, σαν τι χειρότερο έκαναν;
Όπως σου είπα το «άπλυτο φως» δεν το ανάρτησα εγώ. Κάποιος άλλος το ανάρτησε. Και βέβαια ευχαριστώ αυτόν τον οποιονδήποτε άλλον. Όπως ευχαριστώ και τον αδελφό σου για τη φιλοξενία, που μου προσέφερε για τόσο χρονικό διάστημα. Αλλά φοβούμαι ότι στο τέλος το έκαμε «σαν τη γελάδα με το γάλα».
Είναι λάθος να δενόμαστε με πρόσωπα και καταστάσεις. Κι όταν ακόμη πρόκειται για συγγενικά μας πρόσωπα. «Μάνα μου κι αδέλφια μου, είπε ο Χριστός, είναι αυτοί που ακούνε το λόγο του Θεού και τον τηρούνε». Κι αλλού λέει: «όταν πάτε κάπου και δεν σας δεχτούν, να φύγετε, τινάζοντας και τον κουρνιαχτό των παπουτσιών σας».
Λοιπόν, αλλάζουμε σελίδα. Οι επαναλήψεις κουράζουν. Ο κύκλος έχει άπειρες ακτίνες. Αν κάποια μας οδηγεί σε αδιέξοδο, υπάρχουν τόσες άλλες. Κι αν από κάπου μας διώχνουν, κάπου αλλού θα μας υποδεχτούν και θα μας καλοδεχτούν.
Κι αν κάποιοι λένε για μας το ένα και το άλλο; Θα Άρθει και η στιγμή, που ο Θεός θα πει τη δική του και τη δική μας αλήθεια.
«Ό, τι πέρασε, λέει ο ποιητής πέρασε καλά".

Παπα-Ηλίας
Επιστροφή στην κορυφή
ΑΡΙΣΤΟΜΑΧΟΣ
Επισκέπτης





ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ Νοέ 10, 2008 3:21 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
Δείτε ενα αρθρο τού τάσου αναστασόπουλου στο intymedia σχετικά με την παραιτέρω καταγγελία.


http://athens.indymedia.org/front.php3?lang=el&article_id=920636#920636
Επιστροφή στην κορυφή
Βήχος Χαράλαμπος



Ένταξη: 30 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 144
Τόπος: Ν .Σμύρνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ Νοέ 10, 2008 4:35 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ

Επειδή πέρασα πριν λίγο ( πού ειταν ο δρόμος μου)
από το ιντερνετ καφε στό παλαιό φάληρο ειδα τι εγραψε ο κύριος ΒΗΧΟΣ για μένα στό Π Κ
πάλι για την υπόθεση της καταγγελίας μου
και σχετικά με το αρθρο του κυρίου ΤΑΣΣΟΥ ΣΤΟ ΜΠΛΌΓΚ ΤΟΥ.

Τώρα ειδα τον απο πάνω αγαπητό κυριο πού εβαλε το λίνγκ και από το ιντυ....

Επαναλαμβάνω

ΕΙΜΑΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΜΠΑΝΑΡΙΣΜΕΝΟΣ ΑΠΟ ΤΟ Π Κ.

και ας ξαναλέει ο ΒΗΧΟΣ οτι δεν είμαι.
αλλά και να με ξεμπανάρει δεν ξαναγραφω εκει
γιατι τα σχολια μου η σβήνονται η παραποιούνται...

να πει και μιά αληθεια τελος πάντων
μας εχει φλομώσει στα παραμυθάκια...
Laughing Laughing Laughing Laughing

ΕΙΔΑ ΟΤΙ ΕΓΡΑΨΕ ΟΤΙ ειχα ψευδωνυμα αλλα.

ΑΣ ΒΑΛΕΙ ΤΑ ΛΙΝΓΚ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΕΓΡΑΨΑ ΜΕ ΑΥΤΑ ΤΑ ΨΕΥΔΩΝΥΜΑ Laughing Laughing Laughing

αλλωστε τα βλέπει ολα Laughing
ΕΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΓΡΑΨΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΣ
ΑΜΕΣΩΣ ΝΑ ΔΕΙ ΤΗΝ ΙP ΤΟΥ.

Συλλογή από ip κάνει η τις τρώει?? Laughing Laughing

Θυμάμαι περυσι τις γιορτές που ειμουν σπίτι του
εψαχνε να δει αν οι ιπ του οβελιξ του αντιαμερικάνου
και τού Μεταλλαγμένου ειναι η ιδια.
ΚΑΙ ΔΕΝ ΗΤΑΝ
μου ειπε λοιπόν οτι πρεπει να εχουν ιπ
πού αλλάζει με κάποιο μηχανημα.

ειμουν διπλα του και ετρωγα γεμιστά Laughing Laughing
( η γυναικα του η ΑΘΗΝΑ ειναι σπουδαία μαγειρισσα)
Laughing Laughing Laughing Laughing

Δεν θελω να συνεχισω για αυτο το θεμα
ΜΗΝ ΜΕ ΑΝΑΓΚΑΖΕΙ ΚΑΙ ΜΗΝ ΣΥΝΕΧΙΖΕΙ ΝΑ ΜΕ ΚΑΤΗΓΟΡΕΙ

Ο ΒΗΧΟΣ ΕΣΒΥΣΕ ΤΑ ΘΡΕΝΤ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟΣ.

ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ

Ευχαριστώ...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Αντωνης Κριεζής
Επισκέπτης





ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ Νοέ 10, 2008 5:38 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
Νομίζω οτι ο Χαράλαμπος ειναι αρκετα σαφεστατος,εχουν γινει πολλά ευτραπελα στο παρελθόν στην εν' λογω ιστοσελίδα.


Τώρα αν εψαχνε τις IP που αναφερει μπορεί να ηθελε να μπανάρει τα εν'λογω ατομα γιατι δεν θα συμφωνούσε με τις απόψεις τους.
Επιστροφή στην κορυφή
Βήχος Χαράλαμπος



Ένταξη: 30 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 144
Τόπος: Ν .Σμύρνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι Νοέ 25, 2008 4:03 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
Διάβασα κατι στην σελίδα του Κ.ΤΑΣΣΟΥ και θα ηθελα να δωσω μια εξήγηση

http://tassosanastassopoulos.blogspot.com/2008/11/vngelis.html

Αγαπητέ Τασσο δεν θυμασαι μαλλον οτι σου ειχα πει οτι το τηλεφωνο σου μου το εδωσε ο κ.Γιάννης Μιχαλοπουλος.
μεσα στην απελπισια μου που ειμουν μπαναρισμένος που με κατηγορουσε ο μεγαλος αδελφός χωρις να μπορω να απολλογηθω,ριχνωντας μου λασπη,και λεγωντας
ενα καρο ψεμματα,
μπηκα στην σελιδα της Πετρουπολης
ψαχνωντας να βρω καποιο τηλ να εποικοινωνησω για να μπορεσω να σε βρω,

βρηκα το τηλ του κ.Μιχαλοπουλου,επικοινωνησα μαζι του και του ειπα να μου δωσει το τηλ σου να σε βρω να μιλησουμε να γραψεις οτι ειμαι μπαναρισμενος γιατι εσενα δεν θα σε εσβυνε ο
ΚΥΡΙΟΣ ΒΗΧΟΣ.
ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΕΓΙΝΕ.
και σου ειπα και για την καταγγελια μου στο φορουμ του ΡΕΣΑΛΤΟ....

ΕΓΩ ΔΕΝ ΠΗΡΑ ΠΟΤΕ ΤΗΝ ΜΗΤΕΡΑ ΣΟΥ ΟΠΩΣ ΓΡΑΦΕΙΣ ΝΑ ΓΥΡΕΨΩ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΣΟΥ.

ΤΟ ΤΗΛ ΣΟΥ ΜΟΥ ΤΟ ΕΔΩΣΕ Ο Κ ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ.
ΡΩΤΗΣΕ ΤΟΝ
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ...

οσο για εδω ο μεγαλος αδελφος κανει συναυλία στο ΗΡΩΔΕΙΟLaughing
Laughing Laughing

http://politikokafeneio.com/Forum/viewtopic.php?p=125999#125999

ψαχτηρι ,Νίκος,αηδίας Laughing
ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΑΝΑΤΡΟΠΕΑΣ τωρα δεν ειμαι διαχειριστης
δεν ξερω εαν ειναι ο πραγματικος -Ανατροπεας-
η ο μεγαλος επαναστάτης.. Laughing

εμπλεξε και τον παπα-Ηλία που εγραψε ενα σχόλιο
εδω στο ΡΕΣΑΛΤΟ...

Και βεβαια ανταλασσα μηνηματα με τον παπα-Ηλία
και ο μεγαλος αδελφος το ηξερε του το ειχα πεί.
εκτος εαν ειναι κακο να μιλαμε με οποιον
θελουμε,
μαλλον πρεπει να ζηταμε την αδεια
του μεγαλου αδελφού και αν θα κλασ...
Laughing Laughing Laughing Laughing

ΥΓ..
εμενα να μη με μπλέκει με
ΜεΤαλλαγμένους,ΒΑΓΓΕΛΗΔΕΣ και
Τουμπάνηδες,εγω πληρωνα τον σερβερ του ΠΚ
και ηθελα μία ιστοσελίδα δημοκρατική
ωστε να ακούγονται ολες οι απόψεις,αλλά αυτο μαλλον

ειναι πολύ βαρύ φαγητό για το λεπτεπίλεπτο
στομαχι του μεγαλου αδελφού,ο οποιος
θελει να ακούγεται μονο η δική του...
Laughing Laughing Laughing

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Τάσος Αναστασόπουλος



Ένταξη: 03 Νοέ 2008
Δημοσιεύσεις: 13
Τόπος: ΙΛΙΟΝ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι Νοέ 25, 2008 6:09 pm    Θέμα δημοσίευσης: Ο «φιλικός και καλοπροαίρετος κύριος Τάσος Αναστασόπουλος» Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
‘‘Ο «φιλικός και καλοπροαίρετος κύριος Τάσος Αναστασόπουλος» και ο κύριος Παναγιώτης Βήχος’’



Very Happy Δεν χρειάζεται να γράψω περισσότερα από όσα έχω, ήδη, γράψει, για τον κ. Παναγιώτη Βήχο και την εικονική (αλλά και την πραγματική) του παρέα.

Laughing Σας αφήνω να απολαύσετε το ξεκαρδιστικό (και συνάμα σπαραξικάρδιο) υβρεολογικό ξέσπασμα αυτής της παρέας του κ. Παναγιώτη Βήχου, με τα πολλαπλά προσωπεία, στα παρακάτω θρεντ του ''ΠΟΛΙΤΙΚΟΥ ΚΑΦΕΝΕΙΟΥ'' :

α) ''Ο «φιλικός και καλοπροαίρετος» κύριος Τάσος Αναστασόπουλος'' http://www.politikokafeneio.com/Forum/viewtopic.php?t=15853 (μου έκανε την τιμή να μου αφιερώσει ένα ολόκληρο θρεντ και γι' αυτό τον ευχαριστώ. Βλέπετε, εγώ δεν είμαι καθόλου αγνώμων!)
και


β) ''ΚΟΡΝΗΛΙΟΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΔΗΣ ΚΑΙ ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΚΡΙΣΗ'' (σελίδα 8 ) - πρόκειται για μετονομασία του χακεμένου και νοθευμένου από τον ίδιο τον Παναγιώτη Βήχο θρεντ ''ΚΟΡΝΗΛΙΟΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΔΗΣ : ΕΝΑΣ ΑΠΟΛΟΓΙΣΜΟΣ, ΜΙΑ ΕΡΜΗΝΕΙΑ'' - http://www.politikokafeneio.com/Forum/viewtopic.php?t=15576&start=749 όπου - ανάμεσα στα άλλα (απαντώντας σε κάποιον Amerikano, ο οποίος έγραψε για τις ύβρεις που μου απηύθυναν) ο κ. Παναγιώτης Βήχος αναφέρει το αμίμητο ρητορικό ερώτημα : ''Και ποιός έβρισε τον Τάσο;''.

Smile Σε όσα έχω, ήδη, γράψει δεν έχω να προσθέσω κάτι περισσότερο. Απλώς θυμίζω τα όσα έχω ήδη γράψει. Δείτε στο μπλογκ μου :

1) ''ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΣ Ο ΤΣΑΚΩΜΟΣ ΤΩΝ ΑΔΕΛΦΩΝ ΒΗΧΩΝ''
http://tassosanastassopoulos.blogspot.com/2008/11/blog-post.html
και
2) ''ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΣΤΟΝ vngelis ΓΙΑ ΕΜΕΝΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ ΒΗΧΟ'' http://tassosanastassopoulos.blogspot.com/2008/11/vngelis.html


Smile Επίσης, δείτε και όσα έχω γράψει (και εγώ και ο vngelis), για την όλη υπόθεση, στο μπλογκ του vngelis :

Α) ''Πολιτικό Καφενείο= ‘‘Αδέλφια Καραμαζώφ'':
http://vngelis.blogspot.com/2008/11/blog-post.html
και
Β) ''Πολιτικό Καφενείο = Αδέλφια Καραμαζώφ - Τασος Αναστασοπουλος'':
http://vngelis.blogspot.com/2008/11/blog-post_09.html

Very Happy Δεν υπάρχει κάτι να προστεθεί, πάνω σε αυτά. Ό,τι ήταν να ειπωθεί, έχει ειπωθεί. Όλα τα άλλα είναι πλεονασμός και κάνουν κακό στον κύριο Παναγιώτη Βήχο, αν και αυτός - μέσα στον βαθύ εκνευρισμό του - αρνείται να το καταλάβει. Δεν πειράζει. Κάποια στιγμή, όταν (και εάν) αντιμετωπίσει περισσότερο νηφάλια τα πράγματα, θα το καταλάβει....

Smile Όσα έγραψε, σήμερα (25/11/2008) ο Χαράλαμπος Βήχος στο forum του ‘‘ΡΕΣΑΛΤΟ’’ στο θρεντ, που εκεί έχει ανοίξει (καταγγέλλοντας τον αδελφό του τον Παναγιώτη Βήχο και τις κακές πρακτικές του στο ‘‘ΠΟΛΙΤΙΚΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ’’), με τίτλο : «ΚΑΤΑΓΓΕΛΙΑ» http://www.resaltomag.gr/forum/viewtopic.php?t=2813&start=15 είναι εύλογα και οι εξηγήσεις, που μου έδωσε κρίνονται επαρκείς, διότι και ο Γιάννης ο Μιχαλόπουλος, μου επιβεβαίωσε ότι στις 1/11/2008 τον πήρε κάποιος Βήχος στο τηλέφωνο και του ζήτησε το τηλέφωνό μου, το οποίο και του το έδωσε.
Τώρα ποιος «άγνωστος παλιός φίλος μου» πήρε την μητέρα μου και της ζήτησε το τηλέφωνό μου, το οποίο και του το έδωσε, μόνον ο … Ύψιστος (και ο δράστης) το ξέρει….

Cool Είπαμε : Ο κ. Παναγιώτης Βήχος χρειάζεται κατανόηση. Τίποτε λιγότερο. Τίποτε περισσότερο.

Smile Απλά και μόνον επειδή οι πρακτικές του έγιναν αντιληπτές από όλον τον κόσμο, που ασχολείται με το Διαδίκτυο, ο οποίος γελά, με άφθονο και πηγαίο γέλιο, με τα πεπραγμένα του….

Very Happy [Δείτε στο μπλογκ μου και το : ‘‘Ο «φιλικός και καλοπροαίρετος κύριος Τάσος Αναστασόπουλος και ο κύριος Παναγιώτης Βήχος’’
http://tassosanastassopoulos.blogspot.com/2008/11/blog-post_25.html ].

Smile Δεν θα χρειαστεί να επανέλθω...
_________________
Tassos


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Τάσος Αναστασόπουλος στις Τετ Νοέ 26, 2008 7:33 am, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Ανένταχτος



Ένταξη: 10 Νοέ 2008
Δημοσιεύσεις: 7

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Νοέ 26, 2008 12:18 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
Δεν βλέπω κανένα λόγο να μεταφέρεις και εδώ τις προσωπικές σου εμπάθειες ή τα προηγούμενα που τυχόν έχεις με τον Π. Βήχο.
Δεν μπορείς να αποδείξεις ούτε "τα πολλά πρόσωπα" (συ είπας, εξάλλου) και ούτε ενδιαφέρουν κανένα τα κουτσομπολιά που αναπαράγουν οι ασφαλίτες...

Επί της ουσίας, τίποτε άλλο;;;
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Τάσος Αναστασόπουλος



Ένταξη: 03 Νοέ 2008
Δημοσιεύσεις: 13
Τόπος: ΙΛΙΟΝ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Νοέ 26, 2008 11:35 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
Very Happy Είπαμε : Ό,τι ήταν να ειπωθεί, έχει ειπωθεί (νά'ναι καλά ο κ. Μπάμπης Βήχος).

Very Happy Δεν υπάρχει να ειπωθεί κάτι άλλο.

Laughing Laughing Laughing Όλα τα άλλα είναι περιττά, ανούσια και ανώφελα (κυρίως για τον κ. Παναγιώτη Βήχο).

Question Exclamation Very Happy Που θα πάει; Θα το καταλάβει....
_________________
Tassos
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Ροβεσπιέρος
Site Admin


Ένταξη: 13 Σεπ 2006
Δημοσιεύσεις: 3102

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Νοέ 26, 2008 11:38 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
Συμφωνώ!
Το πράγμα παρατράβηξε.
Εδώ βρισκόμαστε μπροστά σε εφιαλτικά γεγονότα...

_________________
«Οι Ηνωμένες Πολιτείες της Ευρώπης μέσα
σε καπιταλιστικό καθεστώς, είτε είναι απραγματοποίητες,
είτε είναι αντιδραστικές»(Λένιν)
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκέπτης






ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Νοέ 26, 2008 11:42 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
Δέν θα συμφωνήσω με το φίλο Ανένταχτο,γιατι το διαδίκτιο πρεπει να ειναι ελευθερος χώρος εκφρασης.

Εσένα μπορεί να μη σ'ενδιαφέρουν αλλους ομως τους ενδιαφέρουν.

Καί δεν ειναι θέμα καποιας εμπάθειας νομίζω.

Εγώ δεν ειδα πουθενά ουτε τον Χαράλαμπο ουτε τον Τάσο
να αναφέρουν τίποτα γιά ασφαλίτες.

Υπονοείς κάτι; Εχεις αποδείξεις η κάν'ενδείξεις;

Τότε γιατί δεν τις αναφέρεις να τις πληροφορηθούμε κ'εμείς!
Επιστροφή στην κορυφή

 
Μετάβαση στη:  
Μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης

Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες